Integracyjne spotkanie WTZ

Integracyjne spotkanie społeczności warsztatowej z Powiatu brzeskiego

W dniu 06 września na brzeskiej Marinie odbyło się spotkanie uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Brzegu, Jędrzejowa i Lewina Brzeskiego.

Rejs po Odrze, piękna przyroda, poczęstunek, ale przede wszystkim uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej mieli okazję zmierzyć się z wieloma konkurencjami sportowymi, spróbować swoich sił w grach zespołowych, a wszystko to dzięki współpracy kadry WTZ z powiatu brzeskiego. Spotkanie miało na celu zintegrować grupy, kształtować postawy tolerancji i wrażliwości. Wywołać uśmiech na twarzach i dać możliwość wymiany doświadczenia i spostrzeżeń. Dziękuję kierowniczkom placówek za obecność i rewelacyjną zabawę.

Na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie wolontariuszy z Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu, którzy dziś udowodnili, że można się bawić bez żadnych barier. Dziękujemy im za to, a nauczycielom i rodzicom szczerze gratulujemy.

W spotkaniu wzięli udział Starosta Jacek Monkiewicz i Wicestarosta Ewa Smolińska, którzy wręczyli słodkie upominki w imieniu całego Zarządu Powiatu Brzeskiego, jak również Pani Dorota Puszczewicz Dyrektor PCPR Brzeg spędziła mile z nami czas.

Skip to content