18 rocznica WTZ Brzeg

Drodzy sympatycy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brzegu.
Dziękuję Wam serdecznie za Wasze nieocenione wsparcie i poświęcony czas,  którym nas obdarzaliście przez te wszystkie lata współpracy.

Wasze dobre słowo, wsparcie i  zaangażowanie oraz pokłady  cierpliwości do naszych pomysłów sprawiły, że razem osiągnęliśmy dzisiejszy sukces.
18 lat współpracy to szmat czasu, ale jeszcze wiele przed nami.

 Jestem wdzięczna za Waszą pomoc, zrozumienie,  doświadczenie i wiedzę  która nie tylko pomogła nam zdobyć umiejętności w pracy ale również  realizować duże i małe cele, ale również inspirowała nas do stawiania sobie coraz wyższych aspiracji i zadań. Przełamywania barier i prowadzenia szeroko pojętej integracji na różnych płaszczyznach.

Dzięki Wam staliśmy się silni i każdego dnia mogliśmy pomagać innym. Wasze  wsparcie w nasze działania  ma ogromne znaczenie i doceniamy to bardziej, niż możemy wyrazić słowami. Niech ten wyjątkowy moment, kiedy razem świętujemy 18 lecie istnienia Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Brzeskim Stowarzyszeniu Chorych na SM będzie dla Was źródłem dumy i satysfakcji.

Dziękuję za wszystko i razem ze wspaniałą kadrą życzymy Wam wiele szczęścia w życiu.

Violu, Agnieszko, Edyto, Dorotko, Dawidzie, Michale, , Damianie

Chciałabym  skorzystać z okazji, aby złożyć Wam ogromne podziękowania za wszystko, za wasze zaangażowanie, pomoc, uśmiech za marudzenie i humor,  za wasze  poświęcenie, za każdą wykonaną pracę ponad to co trzeba. Za to, że mi ufacie i czasem mamą nazywacie. Dziękuję Wam kochani, bo zawsze podkreślam, że razem możemy więcej, cieszę się ogromnie, że mam tak cudowny zespół, który mi zaufał, albo nie miał innego wyjścia.

Wasze nieustanne zaangażowanie i chęć do działania oraz  troska o nasze wspólne dobro na warsztatach, ukazuje, że mam w was ogromne  wsparcie i motywujecie mnie do realizacji naszych celów i każdego dnia wszyscy razem odnajdujemy w sobie tę moc, pragnę aby zawsze nasza praca dawała nam satysfakcję i  nieocenione emocje. Dzięki Wam przekraczaliśmy swoje własne granice i zdobywaliśmy nowe umiejętności. Dziękujemy Wam za Waszą cierpliwość, wyrozumiałość i za to, że każdego dnia jesteście na 100%

 Jestem  przekonana, że dzięki Wam jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, jakie przyniesie nam przyszłość. Życzę sobie i  Wam samych sukcesów zawodowych i terapeutycznych oraz zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń.

Dziękuję – Magdalena Kłoda

Dziękujemy Panu Łukaszowi Wasilewskiemu za przepyszny catering oraz salę na której mogliśmy się bawić prawie do białego rana, razem z DJ Kidller, który zadbał w 100% o wspaniałą muzykę. Nad bezpieczeństwem jak zawsze w trakcie naszych imprez czuwała Pani Joanna – Ratownik26. Dzięki kawiarni “Bombonierka” oraz “Godyla” mieliśmy najpiękniejsze i najsmaczniejsze torty – dziękujemy. Dziękujemy każdej osobie, firmie, stowarzyszeniu, instytucji, które pojawiły się na naszej drodze działalności.

Skip to content