Integracyjne spotkanie WTZ z Powiatu Brzeskiego 20 czerwiec 2024r.

Konkurencje sportowe, gry i zabawy. Wspólne rozmowy, wymiana doświadczeń i uśmiech to wszystko miało miejsce na brzeskiej Marinie. Trening społeczny i odpowiednej komunikacji plus ruch i słońce z tego wszystkiego skorzystali uczestnicy wraz z kadrą z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Brzegu, Jędrzejowa i Lewina Brzeskiego.

Uczestnicy i opiekunowie mieli okazję zmierzyć się z wieloma konkurencjami sportowymi, spróbować swoich sił w grach zespołowych a wszystko to dzięki współpracy kadry WTZ naszego powiatu. W końcu razem możemy więcej. Dodatkowo wielkim wyzwaniem okazałą się konkurencja przygotowana przez naszą Powiatową Inspekcję sanitarno – epidemiologiczną z Brzegu, która na swoim stoisku przeprowadziła prezentację i krótki wykład na temat zdrowia, bezpieczeństwa i profilaktyki jak również nie łatwym zadaniem okazał się przemarsz i czytanie w alkogooglach lub narkogoglach. Dziękujemy za obecność.

Nieocenionym wsparciem okazali się wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu – Dziękujemy

W spotkaniu wziął udział wicestarosta Krzysztof Danicki, który wręczył słodkie upominki w imieniu całego Zarządu Powiatu Brzeskiego. Jak również dyrektor PCPR Dorota Puszczewicz.

Skip to content